Sposoby na ogrzewanie magazynów

klimatyzator zewnętrznyDuże powierzchnie magazynowe są trudne do ogrzania. Zwykłe grzejniki nie radzą sobie z utrzymaniem stałej temperatury. W tej trudnej sytuacji mogą przydać się nagrzewnice.

Skuteczne ogrzanie magazynów i pomieszczeń przemysłowych musi być naprawdę przemyślane, bo temperaturę najlepiej utrzymywać na stałym poziomie. Wydajność grzejników pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że tego typu pomieszczenia nie zawsze są odpowiednio izolowane. Continue reading “Sposoby na ogrzewanie magazynów” »

Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice elektryczne to znakomite urządzenia, które zapewnią odpowiednią temperaturę na dużej powierzchni. Idealnie spełnią swoją funkcję w przypadku takich miejsc, jak na przykład hala magazynowa czy garaż. Okazują się świetnym rozwiązaniem, by ogrzać miejsca konstrukcyjne. Nagrzewnice elektryczne charakteryzują się przyjaznością dla środowiska, ponieważ zużywają energię elektryczną, a nie paliwa do spalania, tak jak w przypadku nagrzewnic olejowych. Taka technologia sprawia również, że nagrzewnice elektryczne nie emitują głośnych dźwięków. Continue reading “Nagrzewnice elektryczne” »

Lato w Polsce

klimatyzator domowyLato w Polsce, a szczególnie dwa środkowe miesiące roku – czerwiec i lipiec, to czas największych upałów. Temperatury wtedy sięgają nawet trzydziestupięciu stopni Celsjusza, co nie jest sytuacją komfortową dla wszystkich mieszkańców naszego pięknego kraju. Wraz z rozwojem technologicznym i cywilizacyjnym, coraz większa liczba ludzi decyduje się na podniesienie swojego komfortu życia w lecie, poprzez instalacje klimatyzatora w swoim mieszkaniu czy biurze. Continue reading “Lato w Polsce” »