Innowacyjne sterowania oświetleniem, ocieplaniem oraz klimatyzacją czy monitoring jest osiągalna dzięki nowoczesnej technologii.

Obsługa maszyn np roboty sprzedażowe czy nawigacja przewozem między innymi windy czy taśmociągi są używane w szeregu przemysłach i zakładach. Inteligentne sterowniki można zatem użytkować w prosty i niedrogim kosztem w przemyśle. Upraszczają pracę, wydajność i użytkowość.


Sterowniki TWIDO odróżniają się pełną modułowością dzięki czemu nie potrzebuje kolejnych modułów do należytego działania.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to z pewnością usatysfakcjonuje Cię również bieżący materiał (fmk.pl/piora-slimakow/), który zaprezentowaliśmy w linku poniżej.

sterowanie oświetleniem podczas imprezy

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Moduły bazowe w sterowniku jest możliwość stosować na pomocną pamięć, moduł wyświetlacza, zegar czasu lub port komunikacyjny. Moduł bazowy zawiera port szeregowy pracujący w modusie ASCI albo Modbus, potencjometr analogowy oraz panel diagnostyczny. Sterownik zawiera również program prędkiego zliczania w obu biegach z prędką częstotliwością, prędkie wyjście 7 kHz czy też wyjście PWM oraz PLS. Wielka paleta podzespołów poszerzeń dla sterowników pozwala na maksymalne dostosowanie konfiguracji sterownika do programów. Dzięki czemu mamy możliwość otrzymać maksymalne wykorzystanie możliwości systemu przy niskich kosztach użytkowania. Kluczową cechą do tego sterownika to sposobność pracy z sygnałami analogowymi, jakie możemy obsługiwać za pomocą paru modułów.

Zobacz jak to wygląda w praktyce.

Moduły jednokanałowe i dwukanałowe czy też złożone obsługują urządzenia napięciowe oraz prądowe czy też termopar i różnorodne pomiary.

Niezwykle nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, by przejrzeć ten artykuł. Jeśli masz ochotę na inne, to naciśnij hiperłącze i przenieś się do następnej strony.

Sterowniki za sprawą wysuwnych listew zaciskowych proponują ciekawe rozstrzygnięcie, jakie ułatwiają okablowanie i prędkie usuwanie uszkodzeń. Aktualnie w erze minimalizacji i ekonomiczności miejsca w szafach sterowniczych również ten sterownik ma małe gabaryty co jest kolejną zaletą i plusem jeżeli chodzi o jego funkcjonalność. Sterowniki te sprawdzają się w prostych instalacjach i działają efektywnie. TWIDO stanowią czołówkę sterowników programowalnych dzięki wysokiej jakości i zastosowaniu.