Wielu przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu firmą, zastanawia się czy warto korzystać z usług zapewnianych przez .

księgowość

Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Zlecenie obsługi finansowej firmy wyspecjalizowanemu podmiotowi mimo, że tworzy dodatkowe koszty w postaci opłat za wykonaną pracę, przynosi również zdecydowane korzyści – zaoszczędzenie czasu, który do tej pory przeznaczaliśmy na rozliczenie z US czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a także konsulting i profesjonalną interpretację przepisów podatkowych, dzięki czemu wyjaśnimy niejasności i unikniemy bardzo drogich pomyłek.

Żeby uzyskać pewność, że finanse naszej firmy przekazujemy pod opiekę profesjonalnym księgowym, którzy fachowo zatroszczą się o nasze interesy, musimy starannie wytypowaćbiuro rachunkowe Zawiercie, z którym chcemy rozpocząć współpracę – serwis Księgowi i Doradcy.

Jednym z najpopularniejszych w Zawierciu są Księgowi i Doradcy. Firma od lat oferuje usługi z dziedziny obsługi księgowo-rachunkowej, współpracując zarówna z dużymi przedsiębiorstwami jaki i osobami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Zainteresowały Cię opisane tutaj wątki? Jeżeli tak, to dowiedz się tutaj (http://www.pischool.pl/) więcej informacji na ten temat. Kierunek utoruje Ci poniższy link.

Ponadto w spektrum usług firmy wchodzi administracja kadrowo-płacowa, doradztwo podatkowe oraz tworzenie raportów finansowych. Pełna oferta przedsiębiorstwa obejmuje: .

– usługi księgowe Zawiercie, między innymi prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT oraz planowanie i aktualizacja polityki rachunkowości,

– administracja kadrowo-płacowa, w skład której wchodzi tworzenie listy płac oraz zarządzanie płatnościami wynagrodzeń i zobowiązań publiczno-prawnych,

– doradztwo podatkowe, m. in.

Podobał Ci się ten wpis? Zatem gorąco zapraszamy do następnych naszych postów, które będą o podobnej tematyce.

prowadzenie rozliczeń podatkowych firm oraz osób fizycznych oraz sporządzanie deklaracji PIT,

-doradztwo biznesowe – tworzenie analiz ekonomicznych oraz przygotowywanie i weryfikacja modeli finansowych,

finanse

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
– usługi korporacyjne, m. in. zakładanie przedsiębiorstw oraz przekształcenia prawne.

Kompleksowe wykształcenie , a także długoletnie doświadczenie jakie analitycy firmy uzyskali w czasie współpracy z międzynarodowymi korporacjami powoduje, że usługi proponowane przez Księgowi i Doradcy stoją na wysokim poziomie.