Ludzie dzielą się na dwie różne grupy. Niektórzy bardziej wolą samolot jako najbezpieczniejszy i bardzo szybki transport, a inni okropnie się tego obawiają. I nieważne w jakiej grupie się znajdujemy, powodem do zirytowania się jest pewien aspekt jeśli chodzi o działalność linii lotniczych – opóźnienie lub nawet odwołanie wylotu.

podróż samolotem

Autor: 智傑 雷
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często dzieje się tak, iż rejsy są odwoływane w czasie gorszej pogody. No cóż, to niczyja wina. Gdy szaleje burza i wiatr nie warto się nigdzie wybierać, nawet innym pojazdem. Zdarzają się jednak wydarzenia, kiedy to tylko i wyłącznie linie lotnicze ponoszą winę. Niefortunnie, osobiście miałam takie doświadczenia.

Parę miesięcy temu miałam prezentować na istotnej konferencji. Nawet szybko udało mi się z załatwieniem wszelkich formalności. Byłam sporo wcześniej na lotnisku, odprawę przeszłam bezproblemowo, a warunki pogodowe były świetne. Mogłam się zatem na zrelaksowanie. Gdy jednak zbliżał się czas odlotu, a nic się nie działo, nieco zaczęłam się martwić. W pewnym momencie poinformowano nas, iż wylecimy później niż zapowiadano. Pogoda na trasie lotu wciąż była fajna i nie miała się zmienić.

Czy opisywany wątek Cię fascynuje? Jeśli pragniesz zdobyć uzupełniające informacje odnośnie tego zagadnienia, to odwiedź proponowany serwis www (http://www.termas.pl/kontakt/).

Pomyślałam, nie jest tak źle, jeżeli opóźnienie potrwa do godziny to się nic nie stanie. Niefortunnie, po trzech godzinach nic się nie zmieniło. Konferencja miała się zacząć za pół godziny, więc przedzwoniłam do organizatorów konferencji, wylewnie przeprosiłam i wróciłam do domu. Wkrótce przeszłam się do biura obsługi klienta.

Z tłumaczeń pracowników dowiedziałam się, że lot samolotem odbył się pół godziny po moim wyjściu. Postanowiłam złożyć reklamację, ale po długim czasie je odrzucono. Wczoraj jednak przyjaciółka opowiedziała mi o fajnej firmie (dowiedz się więcej o Fly & I) która może mi pomóc. Oby się udało.