Kiedy zastanawiasz się, gdzie pójść w trójmieście, to na mapie rozrywek w tej części Polski jest escape room Gdańsk. To miejsce, które na bank oczaruje niejedną osobę. O co chodzi? Otóż w Gdańsku zostało stworzone miejsce z pokojami, z których trzeba uciec, czas na ucieczkę to sześćdziesiąt minut. Możemy wybrać pokój: skazańca śmierci, Alicji z Krainy Czarów oraz pokój, w którym będziemy musieli odszukać skarb zrabowany przez korsarzy.

Do danego pokoju wchodzimy w dwie lub pięć osób drzwi zamykają się i rozpoczyna się zabawa. Otrzymujemy wskazówki, szukamy rozwiązań i powinniśmy znaleźć wszystko, by wyrobić się przed czasem. Zabawy jest, co niemiara. Trzeba jedynie chcieć rozwiązać zagadkę. To świetna zabawa dla osób, które szukają czegoś innego. Zamiast znowu spacerować po plażylub siedzieć z piwem w dłoni rzeczywiście dobrze poczuć niczym prawdziwy detektyw.

Całkowicie inny wymiar rozrywki

escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

Ile razy chcieliśmy znaleźć się wewnątrz którejś filmowej zagadki i pokazać głównemu bohaterowi, co ma zrobić, bo przecież przed TV wszystko to zdaje się takie łatwe. Teraz mamy możliwość zostać częścią akcji.

Niniejszy tekst jest nieprawdopodobnie wciągający? Jeżeli tak, to zobacz także pozostałe polecane skup mebli warszawa treści, gdyż są równie ciekawe oraz pochłoną Cię całkiem.

Otóż możemy pójść do escape room Gdańsk – questrooms.pl/. To metoda na spędzenie czasu na grze, w której musimy brać czynny udział. Żeby się wydostać z danego pomieszczenia trzeba przeanalizować wiele wskazówek poukrywanych w pokoju, na pozór prosta sprawa, ale wychodzi na to, że 60 minut to za mało. I nagle zaczynamy rozumieć, że filmowy bohater rzeczywiście nie ma tak prosto. Czasem nawet najprostsze wskazówki ciężko połączyć, ale zabawa i tak jest przednia.

Zawsze to coś innego, a tak w ogóle są aż 3 pokoje do wyboru (opisy pokoi: ) i wkrótce będzie również 4. Dlatego kiedy raz pójdziemy w to miejsce, to będziemy mogli wrócić rozwiązać inne zagadki. Dobrze powiedzieć o tym znajomym, by i oni mogli tam pójść, kto wie może znajdzie się wśród nas jakiś następca Holmesa, bo na pewno będzie mnóstwo śmiechu i wiary w to, że jakoś się uda wyjść z danego pokoju bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Oczywiście wszystko jest w pełni bezpieczne, chodzi tu po prostu o to żeby ruszyć głową, ale nie siedząc w fotelu, a po prostu ruszając się i szukając wskazówek, które prowadzą do wyjścia.