Zła jakość wizji lub utrata zasięgu denerwować może każdego, a zwłaszcza podczas nadawania ulubionego serialu albo ważnych rozgrywek sportowych. Aby temu zaradzić można by zdecydować się na zamontowanie anteny telewizyjnej, która będzie pozwalać oglądać tv bez jakichkolwiek zakłóceń.

Antena, która jest do nabycia za mniej niż sto złotych, jest to antena wewnętrzna One For All CV 9420. Wyposażona jest w specjalistyczny wzmacniacz, który eliminuje niechciane zakłócenia i sygnały. Znacznie poprawia odbierany obraz. Konstrukcja anteny sprawia, że zainstalowana może być w dowolnym miejscu, a szeroki zakres regulacji pozwala łatwo znaleźć optymalne źródło odbioru sygnału. Jest zoptymalizowana w zupełności dla doskonałego odbioru telewizji cyfrowej Full HD. Moglibyśmy także zdecydować się na antenę pasywną zewnętrzną Sencor SDA 640 DVB-T. Jest to bardzo trwała antena aby funkcjonować w terenie o słabym sygnale. Dzięki solidnej i odpornej konstrukcji, doskonale nadaje się do wykorzystywania w terenie.
konsument

Autor: JZO,
Źródło: JZO,
Można by także wybrać antenę do odbioru analogowego oraz cyfrowego sygnału DVB-T z programów radiowych i telewizyjnych. Ma wydajny, zintegrowany wzmacniacz dla optymalnej reprodukcji sygnałów, które są odbierane. Zakres częstotliwości gwarantuje odbiór analogowych sygnałów cyfrowych VHF, FM czy też FM. Zasilanie 5 V z tunera przy pomocy antenowego kabla albo za pośrednictwem zasilacza 230 V albo przy pomocy tv za pomocą połączenia USB. Dioda sugeruje gotowość do funkcjonowania. Płaska konstrukcja ma podstawkę. Montaż tej anteny możliwy jest na ścianie dzięki dostarczonym wkrętom i kołkom. Zintegrowany filtr (patrz też filtr do pompy próżniowej) szumów całkowicie eliminuje zakłócenia i poprawia sygnał. Kolejną propozycją jest przenośna antena wewnętrzna HDTV/UHF/VHFUKF o wzmocnieniu 48 decybeli. Jest ona przeznaczona do odbioru sygnałów analogowych oraz cyfrowych o dosyć niskim poziomie zakłóceń.

Taka antena sprawdzi się znakomicie w warunkach domowych lub na kempingu. Posiadamy jeszcze do wyboru antenę Telmor DVB-T ASR Classic. Jest ona dostosowana do odbioru sygnałów TV cyfrowej naziemnej DVB-T, Full HD. Ma ona duży zysk energetyczny i przedwzmacniacz ultra niskoszumny.