Kartoniarki przyspieszają proces zapakowywania w produkcji, przez co wzrasta efektywność. Kartoniarki dostępne są dla wszystkich niemal zadań. zadania kartoniarki to zaklejanie analogicznych albo różnych rozmiarów pudełek dużą lub wąską taśmą, zaklejanie na spodzie albo na górze, zaklejanie z boku czy automatyczne zamykanie pokryw.

ciężarówka na promie

Autor: NCDOTcommunications
Źródło: http://www.flickr.com
gaz

Autor: thisisbossi
Źródło: http://www.flickr.com
zaklejarki kartonów

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Zaklejarki kartonów są złożone z paru podstawowych modułów.

Czy na tej witrynie (http://lrg-lodz.pl/) wyszukałeś wszelkie potrzebne informacje? Jeśli czujesz brak, to namawiamy na nową. Wejdź w ten link i już.

Jest to korpus maszyny, kaseta taśmująca, moduł pomocniczy, podpora oraz napęd boczny. A te części można ze sobą mieszać oraz łączyć na różne sposoby i można je dopasować do różnych elektronicznych sprzętów oraz akcesoriów. To oznacza możliwość dostosowania zaklejarki kartonów do indywidualnych zapotrzebowań. Dzięki koncepcji modułowej zaklejarki do kartonów mogą również być rozbudowane, gdy należy zmienić linię zapakowywania oraz sposób zamykania kartonów. Konstrukcja zaklejarki kartonów opiera się na regule linii środkowej co znaczy, że zaklejarki do pudełek dostępne są zarówno w wersji lewo oraz prawostronnej. Każda zaklejarka kartonów ma kompletną listę awaryjnych części zamiennych, poradnik odbiorcy oraz komplet przyrządów.

Sprawdzona, łatwa konstrukcja zaklejarki kartonów opiera się na regule ergonomii, przez co są w większym stopniu proste w obsługiwaniu, proste w utrzymaniu i bezpieczne. Jednocześnie prosta, solidna obudowa gwarantuje największy poziom niezawodności pracy oraz wydłużony czas wykorzystywania. Może się to odbywać nawet przy codziennym zamykaniu kartonów przez dużo godzin. Zaklejarka kartonów zamyka pudełka niezwykle prędko i bez trudu. W każdym przypadku posiada taki sam duży poziom jakości zamknięcia.

Oszczędza to pracownikom czasochłonnych, manualnych prac oraz zezwala im uniknąć zadań, które potrzebują znacznego fizycznego trudu. Automatyczna zaklejarka kartonów jest to inwestycja operacyjna, która powiększa efektywność, lecz również przynosi ogromne usprawnienie w środowisku pracy.