Diabeł tkwi w szczegółach. Zatem nie wolno zapomnieć o właściwym wykończeniu naszego domu po remoncie.
Zazwyczaj bywa tak, że kiedy rozplanowujemy remont, myślimy, ile to będzie kosztować.

typ

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Weźmy dla przykładu remont podłogi. Myślimy zazwyczaj o tym, ile wyniesie nas wylewka, panele i to by było na tyle. A co z listwami podłogowymi? Są one dość ważne, ponieważ bez nich remont będzie wyglądał na nieskończony. I nieistotne będzie w tej chwili to, ile zapłaciliśmy za panele i czy były one kosztowne. Efekt końcowy będzie zniweczony. Zatem listwa jest również potrzebnym elementem, który powinien być wpisany na listę remontowych wydatków. Pamiętajmy, że typów listw mamy na rynku sporo. Mamy możliwość wybrać takie, które będą dość wąskie oraz niemalże niezauważalne. Jednakże jeśli uwielbiamy starodawny styl, to powinniśmy kupić taki rodzaj listwy, który jest raczej wyższy. Będzie się wówczas prezentował prawie jak w wiekowych kamienicach. Kolor także ma znaczenie. Można wybrać klasyczną biel, zwłaszcza jeśli taki jest kolor ścian w naszym mieszkaniu. Chociaż kolor listw możemy też dobrać pod kolor parkietu. Wszystko uzależnione jest od tego, jaką wizję mamy w głowie.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, to notka z serwisu (http://www.lrg-lodz.pl/) również takie informacje ma, zatem kliknij tutaj, aby je poznać.

Powinniśmy spytać specjalistę o radę. Dużo sklepów współpracuje z architektami wnętrz.

Możemy także przejrzeć mnóstwo filmików oraz artykułów w sieci. Pamiętajmy tylko o tym, aby właściwie wyliczyć, ile metrów listw będziemy potrzebować. To ważne, gdyż potem może być nam ciężko dokupić taki sam model.